הלוואה מהירה שתעזור לכם להחזיר את העסק למסלול

עד 100,000 ₪

  • פורסים את ההחזר עד 60 תשלומים
  • נהנים ממסלול מהיר למחזיקי כרטיס אשראי max
  • רואים את הכסף בחשבון תוך 3 ימים
  • מקבלים מסגרת אשראי חוץ בנקאית שלא תוספת את מסגרת חשבון הבנק

למה זה כדאי?

פורסים את ההחזר עד 60 תשלומים
נהנים ממסלול מהיר למחזיקי כרטיס אשראי max
רואים את הכסף בחשבון תוך 3 ימים
מקבלים מסגרת אשראי חוץ בנקאית שלא תוספת את מסגרת חשבון הבנק

לכל שאלה - תשובה

מהם סוגי ההלוואות ופתרונות המימון הניתנים לבתי עסק ב-max עסקים?

max עסקים מציע לבתי עסק מוצרי אשראי שמתאימים לכל צורך עסקי. הלוואה לכל מטרה לעסק בסכום עד 100,000 ₪ ניתן לקבל מיידית אונליין או טלפונית. הלוואה לעסק מעל סכום של 100 אלף שקלים מצריכה תהליך ידני של בדיקת מסמכים פיננסיים של העסק. סוגי אשראי נוספים שניתן לקבל ב-max עסקים ומותאמים לפעילות בית העסק: 1. רגע לפני הזמנת מלאי לעסק? מימון לרכישת מלאי מספקים בארץ או מחו"ל עם אפשרות החזר עד 6 חודשים מיום קבלת המימון. 2. ההוצאות השוטפות בעסק מקדימות את ההכנסות או מכבידות על העסק? מסגרת אשראי חוץ בנקאית להלוואות On Call תסייע לך לגשר על פערי תזרים בין הוצאות להכנסות העסק. 3. רוצה להרחיב את העסק או להשקיע במכונה חדשה? הלוואה חוץ בנקאית שכדאי לפרוס על פני תקופה ולשלם אותה מכספי הסליקה. 4. צריך ערבות עבור שכירות של נכס עסקי? ערבות להשכרת נכס, ללא שעבוד הנכס או כספים המשמשים לפעילות העסק שלך.

איך אפשר לדעת האם אני זכאי לקבלת הלוואה?
לאחר מילוי קצר של פרטים אישיים (פה, בצד שמאל), נציג יבדוק את הזכאות ויחזור אליך להמשך התהליך.
בכמה תשלומים ניתן להחזיר את ההלוואה?
max עסקים מציע הלוואה מיידית, לכל מטרה, בפריסה נוחה של עד 60 תשלומים.
איך נקבע גובה הריבית שמשלמים על הלוואה?

גובה הריבית בהלוואה נקבע בהתבסס על נתונים פיננסיים של הלקוח כנדרש בחוק נתוני אשראי, ובאופן אישי לכל לקוח. גובה הריבית קובע כמה תשלמו בפועל על ההלוואה שלקחתם ולכן חשוב להבין את מרכיבי הריבית השונים. ב- max עסקים הריבית על ההלוואה מורכבת מריבית פריים, שהיא ריבית שנקבעת על ידי הבנקים (על פי העדכון האחרון של בנק ישראל - 1.6%), אליה מתווסף מרווח הריבית כפי שנקבע בבדיקה הפרטנית, ומשקף את רמת הסיכון במתן הלוואה ללקוח. לדוגמה: הלוואה על סך 20,000 ₪ ל 24 חודשים בריבית P+5% שהינה ריבית שנתית של 6.6% (ריבית הפריים הינה 1.6% נכון למאי 2021), ריבית מתואמת 6.8% בתום התקופה ישלם הלקוח 21,403 ₪.

תוך כמה זמן נכנס הכסף לחשבון הבנק?

אם קיימת זכאות להלוואה בכרטיס האשראי, הכסף יועבר לחשבון הבנק תוך 3 ימי עסקים

אם קיימת זכאות להלוואה על חשובן כספי הסליקה, הכסף יועבר לחשבון הבנק תוך 14 ימי עסקים

קצת פרטים ונחזור אליכם

אני מאשר/ת ל-max לפנות אליי באמצעות פרטי ההתקשרות אותם מסרתי לעיל

לקבלת הצעה מנציג
*אי עמידה בפירעון ההלוואה עלולה לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. *הפרסום אינו מהווה הצעה למתן אשראי. *ההלוואה כפופה לאישור max ולתנאי ההצטרפות. *המלווה: max. *ההלוואה כפופה לאישור מקס ותינתן בכפוף לשיקול דעתה הבלעדי ולתנאיה. *אני מאשר/ת ל-max לפנות אלי וכן לגופים נוספים על מנת לקבל מידע אודותיי, אודות בית העסק והבעלים בו, על מנת להחליט האם לאשר עבורי את ההלוואה (/המימון) ובאילו תנאים. כמו כן, אני מוותר/ת על חובת סודיות שאלה חבים כלפיי, אם בכלל. *העמדת המימון ותנאיו כפופים לאישורה של max. *ההצעה להלוואה תינתן בהתאם לנתוניו של כל לקוח ובכפוף לקריטריונים הנהוגים ב-max. *הפרסום איננו מהווה הצעה למתן אשראי. *תקופת ההלוואה: 3 עד 60 תשלומים, ריבית מקסימלית שנתית: פריים + 8% בהלימה לסיכון הלקוח. לדוגמה: הלוואה על סך 20,000 ₪ ל 24 חודשים בריבית P+5% שהינה ריבית שנתית של 6.6% (ריבית הפריים הינה 1.6% נכון למאי 2021). ריבית מתואמת 6.8% בתום התקופה ישלם הלקוח 21,403 ₪. דוגמת מודל זו מותאמת באופן אישי לכל לווה לפי שיקול דעתה של החברה. *עלות ההלוואה עשויה להשתנות בכפוף לשינויים בריבית הפריים. *ללקוחות הסולקים כרטיסי אשראי עם max. *חברת max רשאית לשנות את תנאי ההלוואה בכל עת וללא מתן הודעה מוקדמת. *העמדת הלוואה כפופה לתעריפון העמלות של max כפי שיהיה מעת לעת, עלות ההלוואה עשויה להשתנות בכפוף לשינויים בריבית הפריים. *כתובת max: בן גוריון 9, בני ברק.