הלוואה לבתי עסק של max: שאלות ותשובות

מהם סוגי ההלוואות והמימון הניתנים לבתי עסק? איך נקבע גובה הריבית? כל השאלות והתשובות על הלוואה מ-max עסקים
מימון שמתאים בדיוק לצורך העסקי שלכם

1. איך נדע האם אנחנו זכאים לקבלת הלוואה?


לאחר מילוי קצר של פרטים אישיים, תוכלו לדעת באופן מיידי אם אתם זכאים לקבלת הלוואה.

 

2. מהם סוגי ההלוואות והמימון הניתנים לבתי עסק ב-max?


max עסקים מציע לבתי עסק מוצרי אשראי שמתאימים לכל צורך עסקי.

הלוואה לכל מטרה לעסק בסכום עד 100,000 ₪ ניתן לקבל מיידית אונליין או טלפונית. הלוואה לעסק מעל סכום של 100 אלף שקלים מצריכה תהליך ידני של בדיקת מסמכים פיננסיים של העסק. להלן סוגי אשראי נוספים שניתן לקבל ב-max עסקים ומותאמים לפעילות בית העסק:

1. אתם רגע לפני הזמנת מלאי לעסק? מצוין, ב-max עסקים תוכלו לקבל מימון שמתאים בדיוק לצורך העסקי שלכם, רכישת מלאי מספקים בארץ או מחו"ל, ותוכלו להתחיל להחזיר את הכסף בזמן ובמועד שמתאים לכם (עד 6 חודשים מיום קבלת המימון).

*דחיית החזר המימון בכפוף לתשלום ריבית גישור | מותנה באישור מסגרת עבודה ב max ובהצגת חשבונית תשלום לספק | מתאים גם ללקוחות שאינם סולקים כרטיסי אשראי ב-max.

2. ההוצאות השוטפות בעסק מקדימות את ההכנסות - מתרכזות בתחילת החודש ומכבידות על העסק? מסגרת אשראי חוץ בנקאית להלוואות On Call, שתוכלו לנצל ממנה כל סכום במהלך החודש, ותסייע לכם לגשר על פערי תזרים בין הוצאות להכנסות העסק.

*ללקוחות סולקים כרטיסי אשראי ב-max בלבד.

3. מתכננים להרחיב את העסק, להשקיע במכונה חדשה, או לפתוח סניף חדש? לשם כך נדרשת השקעה בסכום גדול. ב-max עסקים תוכלו לקחת הלוואה חוץ בנקאית שכדאי לפרוס על פני תקופה ולשלם אותה מכספי הסליקה של העסק.

4. אתם צריכים ערבות עבור שכירות של נכס עסקי? max עסקים מציע לכם ערבות להשכרת נכס, ללא שעבוד הנכס או כספים המשמשים לפעילות העסק שלכם.

 

3. מהו התהליך שעוברים כדי לקבל הלוואה מ-max עסקים?


אם אתם צריכים הלוואה לעסק עד סכום של 100,00 שקלים, ניתן לקבל אותה באופן מיידי אונליין או באמצעות טלפון עם נציג. ההלוואה ניתנת לכל מטרה, ללא בירוקרטיה, ללא ערבים וביטחונות. מה שצריך זה רק למלא בקשה להלוואה באתר הכוללת מילוי של מספר שדות אישיים. תשובה לזכאות להלוואה מתקבלת באופן מיידי ללא המתנה. מי שזכאי להלוואה יקבל את הכסף לחשבון הבנק תוך שלושה ימים מיום אישור הבקשה.

הלוואות מעל סכום של 100,000 ₪ לא ניתן לקבל אונליין או טלפונית. נדרש תהליך של בדיקת מסמכים פיננסיים ידנית, כמו דפי חשבון, דוחות כספיים ומאזנים. נתוני האשראי שלכם יבדקו, בכפוף להסכמתכם כמובן, ובהתאם תתקבל החלטה האם לאשר או לא לאשר לכם הלוואה.

4. איך נקבע גובה הריבית שמשלמים על הלוואה?

גובה הריבית בהלוואה נקבע בהתבסס על נתונים פיננסיים של הלקוח כנדרש בחוק נתוני אשראי, ובאופן אישי לכל לקוח. גובה הריבית קובע כמה תשלמו בפועל על ההלוואה שלקחתם ולכן חשוב להבין את מרכיבי הריבית השונים. ב-max הריבית על ההלוואה מורכבת מריבית פריים, שהיא ריבית שנקבעת על ידי הבנקים (על פי העדכון האחרון של בנק ישראל - 1.75%), אליה מתווסף מרווח הריבית כפי שנקבע בבדיקה הפרטנית, ומשקף את רמת הסיכון במתן הלוואה ללקוח.

לדוגמא: הלוואה על סך 20,000 ₪ ל–20 חודשים בריבית פריים+4% שהינה ריבית שנתית של 5.75% (1.75 + 4).

 

5. האם חייבים להזמין כרטיס אשראי של max כדי לקבל הלוואה לעסק?
 

לא חייבים. יחד עם זאת, יש בעלי עסקים שמעדיפים להפריד בין הפעילות העסקית לפעילות הפרטית, ויכולים לבקש כרטיס לניהול הוצאות העסק.

בכרטיס max Business תמצאו הטבות מיוחדות לעסקים: הטבות VIP 1+1, גיפטקארד ע"ס 100 ₪ נטען עם הנחה קבועה של 16.5%, חלוקת תשלומי מיסים ורשויות, ביטוח נסיעות לחו"ל ועוד.

 

6. תוך כמה זמן נכנס הכסף לחשבון הבנק?


אם אתם זכאים להלוואה, הכסף יועבר לחשבון הבנק שלכם תוך שלושה ימי עסקים (מרגע אישור ההלוואה).

 

7. בכמה תשלומים ניתן לשלם את ההלוואה?

 

max עסקים מציע הלוואה מיידית, לכל מטרה, בפריסה נוחה של עד 60 תשלומים.

 

חשוב לדעת: אי עמידה בפירעון ההלוואה עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל | המלווה: מקס איט פיננסים בע"מ | כפוף לאישור ולתנאי החברה | הפרסום אינו מהווה הצעה למתן אשראי.