הקמתם חנות אינטרנטית : מהם פתרונות התשלום שכדאי שיהיו בה?

עסקים רבים רוצים להקים חנות אונליין כדי להגדיל את ההכנסה האישית. למה אסור לעגל פינות בתהליך ההקמה והאם לעסק אינטרנטי קטן יש בכלל זכות קיום ללא פתרון סליקה לכרטיסי אשראי?
האם לעסק אינטרנטי קטן יש זכות קיום ללא פתרון סליקה?

ידעתם שכמעט 80 מיליון אמריקנים מחזיקים עבודה שניה, בנוסף למשרתם העיקרית? נכון, לא אחד יכול להיות מנהל שיווק בבוקר ונהג של אובר בלילה, אבל עסקים רבים שוברים את הראש ממש ברגע זה איך להגדיל את הכנסתם החודשית.

חלקם עושים זאת כדי "לגמור את החודש" ולא לשקוע לחובות, אחרים פשוט רוצים להגשים חלומות קטנים של אמצע החיים: חופשה משפחתית מפנקת בחו"ל, החלפת מטבח או אפילו העמדת מקדמה לדירה לאחד הילדים שהתחתן בשעה טובה.

הקמת חנות אינטרנט ? זה רק נראה קל

אחת הדרכים הפופולריות ביותר להגדיל הכנסה היא הקמת חנות אינטרנטית. בהתחלה, עוד לפני שמפשילים שרוולים וניגשים להקמה עצמה, זה נראה לפעמים קל ופשוט: מקימים אתר מכירות, מתחילים למכור דרכו מוצרים וגורפים את ההכנסות והרווחים, בלי לקום יותר מדי מכיסא המחשב, או בלי להתנתק מהסמארטפון.

קל, אה? אז זהו, שלא. כל מי שכבר הקים עסק Online יודע היטב שהקמת אתר מכירות ראוי לשמו אינה משימה פשוטה - וגם לא זולה. פיתוח עולה כסף וכך גם עיצוב גרפי ומערך תשלום וגבייה באתר.

אחר כך צריך גם למצוא חברת שילוח, להקים מערכת שיווק דיגיטלי, להטמיע מערך להוצאת חשבוניות ללקוחות וכמובן – להתחבר לפתרון סליקה. עסקים קטנים רבים נוטים "לקצר הליכים" ו"לעגל פינות" בהליך המורכב הזה של הקמת חנות אינטרנטית. וזו כמובן טעות, טעות גדולה אפילו, שעלולה לחסל את המיזם כולו. אל תיפלו בבור הזה.

נדמה שאין כמעט צורך להסביר מה יקרה לחנות אינטרנטית שבעליה חסכו משום מה בשלב הפיתוח, והיא פשוט לא מצליחה לתפקד מבחינה טכנולוגית. הלקוחות אולי יבואו, אבל כמעט מיד יסתבכו, יברחו – ולא יחזרו עוד לעולם. זה ברור. אבל מה יקרה לחנות אינטרנטית שתוותר על פתרון סליקה?

מה יקרה לחנות אינטרנטית שתוותר על פתרון סליקה?

חבילות סליקה גמישות לעסק

תתפלאו לשמוע, אבל עדיין קיימים בינינו בעלי עסקים רבים, בדרך של עסקים זעירים, שמספרים לעצמם שאפשר להסתדר בלי לכבד כרטיסי אשראי. כמובן, בחנות אינטרנטית המחשבה הזו מוזרה למדי, מאחר שכל מהותה של החנות הוא קנייה מרחוק, ללא קרבה פיזית או אפילו גיאוגרפית בין המוכר לקונים.

פתרון הסליקה מאפשר ללקוחות לשלם באמצעי התשלום הפופולרי ביותר בעולם – כרטיסי אשראי. במקביל, הוא מאפשר למוכרים לכבד תשלומים בקלות ובנוחות דרך הסאמרטפון או דרך המחשב. הוא מתאים לעסקים בכל הגדלים ובכל מצבי הצבירה – קטנים, זעירים, עצמאיים, ניידים ועוד. פתרון הסליקה של max עסקים, מאפשר לבתי העסק לפעמים לשלם עמלת סליקה רק אם סלקו בפועל. לא סלקתם? לא שילמתם. פתרונות סליקה

חבילות הסליקה גם מאפשרות תנאים גמישים ביותר. רוצים את כספי הסליקה אצלכם בכל שבוע, ביום רביעי, בעמלת סליקה של 2.2%? אין בעיה.

מעדיפים לקבל את הכספים פעם בחודש, ב-10? גם טוב, ועמלת הסליקה תהיה אפילו נמוכה יותר -  1.9%.

מעוניינים בעמלת הסליקה הנמוכה ביותר, בשיעור של 1.2%, עם תשלום חודשי קבוע בסך 19 שקל על ממשק הסליקה? קיבלתם. הבחירה בידכם. מה שמתאים לכם, זה מה שיהיה.

גם ההצטרפות עצמה פשוטה ומהירה להפליא. חמישה קליקים, ועד יום עסקים אחד – אתם מחוברים ויכולים להתחיל לכבד כרטיסי אשראי.  

דברו עם הלקוחות שלכם

זכרו: מגוון רחב יותר של אפשרויות תשלום, פירושו הרבה יותר לקוחות ויותר לקוחות מרוצים.

לא מאמינים? תשאלו אותם, את הלקוחות. כשמקימים חנות אינטרנטית מומלץ לדבר הרבה עם הלקוחות ולברר איתם את כל השאלות - מה חשוב להם, מה מפריע להם, מה הם אוהבים, איך נוח להם לשלם, למה הם מצפים ומה הם באמת חושבים על העסק שלכם.

בהצלחה!