שילמתם ועוד לא מכרתם ? קחו הלוואת רכש ספקים

כבעלי עסקים, חור שחור של פערי מימון הוא לא משהו שהייתם רוצים ליפול בו. אז מה עושים? תנו לנו להציע פתרון
חור שחור של פערי מימון

כל בעל עסק שמנהל מלאי מכיר את זה: מרגע קניית המלאי מתחיל לתקתק שעון עד למכירת כל הסחורה. המצב של ואקום מימוני, שבו כבר שילמת אבל עוד לא מכרת את כל הסחורה, הוא בהחלט מצב מלחיץ ולא בריא  - לא לעסק וגם לא לבעליו.

אז מה אפשר לעשות? אפשרות אחת, לא מומלצת במיוחד, היא לדחות תשלום לספקים, לנסות להסביר להם שכאשר תמכרו הכול תוכלו גם לשלם. בואו נודה על האמת שזו לא ממש אופציה ריאלית.

אפשרות אחרת, הגיונית ומשתלמת יותר, היא לקחת הלוואת רכש ספקים ולשלם באמצעותה לספקים בארץ ובחו"ל. הפתרון הזה ייתן לכם לא רק ספקים מרוצים ומעוניינים בהמשך הקשר העסקי איתכם, אלא גם אפשרות לקבל הנחת מזומן בהקדמת התשלום. הוואקום המימוני ייסגר וייפתח לכם מקור מימון נוסף לעסק. השירות ניתן גם לחברות שלא סולקות דרך max.

באיזה מצבים עסקיים כדאי לכם לשקול הלוואת רכש ספקים? בשגרה, ברכישת מלאי עונתי; ובעיקר בתרחישים של צמיחה, כמו הגדלת הפעילות העסקים, כניסה למוצרים ו/או שווקים חדשים, הקמת סניפים חדשים ועוד. אל תתנו לפערי מימון זמניים לעצור אתכם, עסק צומח שמקפיד על קשרים בריאים עם ספקיו הוא עסק בכיוון הנכון.

 

מהי הלוואת גישור?

קצת על הלוואות גישור לבעלי עסקים. על פי רוב, אלו הלוואות הניתנות מתוך הבנה שעסקים נדרשים לא פעם לממן רכישה של מלאי חודשים רבים לפני העלאתו על המדפים והצעתו למכירה, ההלוואה ניתנת על סמך בדיקה של המלווה, חיתום ע"י מנהל אשראי לעסקים והבנת הצורך העסקי, התכנית העסקית של בית העסק ומטרת ההלוואה. בדרך כלל, הלוואות גישור ניתנות לטווח קצר עד בינוני, של מספר חודשים.

מומלץ לקחת הלוואת גרייס כשזקוקים למימון מיידי אך בטוחים בכושר ההחזר העתידי. למי כדאי? בין השאר ליזמים או בעלי עסק, שמבססים את החזר ההלוואה על הכנסות עתידיות מהעסק.

עסק צומח שמקפיד על קשרים בריאים עם ספקיו הוא עסק בכיוון הנכון

הלוואה עד 500 אלף שקל, עד 60 תשלומים

max עסקים מציע לכם אשראי חוץ בנקאי, שיאפשר לכם לנהל ביתר קלות את התזרים בעסק ולממש את דרככם להצלחה. מה תוכלו לקבל אצלנו, כבעלי עסק?

1. העמדת הלוואה ללקוח עבור תשלום לספק (בדר"כ מימון רכש מלאי).

2. העברת כספי האשראי מתבצעת ישירות אל הספק לצורך תשלום בגין אספקת המלאי  (או לעסק עצמו תוך 2 ימי עסקים מביצוע התשלום).

3. מח"מ – טווח קצר - תקופת הלוואה אופיינית, 4-7 חודשים.

4. פירעון ההלוואה מותאם לתזרים תקבולי המכירות של הלקוח, 1-3 תשלומים חודשיים.

5. מתאים הן לרכש מחו"ל והן לרכש ספקים בארץ.

6. מימון הון חוזר – מענה לצורך בהון חוזר לצורך מימון המלאי. נוצר צורך תזרימי במימון הרכישה עם פער של מספר חודשים עד לתקבולי מכירת המלאי חודשי המכירות המוגברות.

7. סיוע בתקופות של גידולים בעלות הרכש – עונתיות, הגדלת פעילות, כניסה למוצרים חדשים, סניפים חדשים וכד'.

8. חיסכון בעלויות הרכש, שיפור הרווח הגולמי – הנחת מזומן שהלקוח יקבל כאשר רוכש מלאי מספק בארץ ונהנה מתנאי תשלום דחויים / חיסכון משמעותי בעלויות הרכש כאשר הלקוח קונה מספק בחו"ל (נדרש תשלום במזומן).

מתן שרות המרות והעברות לחו"ל. הלוואה חוץ בנקאית עד 500 אלף שקל, ללא בטחונות.

החזר חודשי בפריסה של עד 60 תשלומים.

לעסקים סולקים: קיזוז ההחזר החודשי מהזיכויים הצפויים לעסק.

הכנת תוכנית עסקית.

נשמח לעמוד לרשותכם לצורך מתן הלוואה למימון רכש ספקים.

 

חשוב לדעת: אי עמידה בפירעון ההלוואה עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. * המלווה: מקס * בכפוף לאישור ותנאי החברה