העסק שלכם נייד? פתרונות סליקה ואמצעי תשלום ניידים לעסק

מרימים דוכן בקניון? מתרוצצים מבית לבית? אלו אפשרויות התשלום שאתם חייבים להציע ללקוחות שלכם
פתרונות סליקה ואמצעי תשלום ניידים לעסק

עסקים ניידים מגיעים בדרך כלל עד לבית הלקוח או פותחים דוכנים במקומות שהתברכו בזרם לקוחות יציב וחזק. למשל, בקניונים, צמתים מרכזיים או מרכזי קניות.

זה גם יתרונם הגדול של העסקים הניידים. הם פוגשים את הלקוח באחד משני מצבים מועדפים: או בבית שלו, לאחר שכבר אותת להם שהוא מעונין בשירותיהם; או בשטח "המרעה" הטבעי שלו כצרכן, כמו הקניונים, שאליהם הלקוח מגיע בדרך כלל עם אווירת קניות.

כשאנחנו חושבים על עסקים ניידים שבאים אל הלקוח הביתה, צצים מיד בדמיון ליצני יומולדת, מנקים או בייביסיטר. אבל, זה כבר מזמן לא רק הם: למעשה, רוב סוגי העסקים – החל ממספרות וכלה בעורכי דין ואוצרי גלריות – ישמחו לבוא אל הלקוח הביתה, אם רק יואיל להזמין אותם.

דוכנים, לעומת זאת, הם עולם ומלואו מבחינת יתרונות וחסרונות. בניגוד לעסקים שבאים עד אליך, כאמור על פי רוב לאחר שהוזמנו, דוכן הוא עסק עם סיכון גדול יותר. הוא תלוי מאוד במתחם המארח, ומוגבל מבחינת שטח התצוגה. מצד שני, הדוכנים נהנים מכמה יתרונות בולטים, כמו רווחיות גבוהה, הימצאות על ציר ההליכה של הקונים, שכירות נמוכה וכמובן – ניידות.

מבחינה אחת, אין הבדל בין כל העסקים הניידים והנודדים באשר הם: כולם חייבים להיות ערוכים לגבייה בכל אמצעי תשלום אפשרי ובכל רגע נתון. התחרות על הלקוחות קשה גם כך, ואין שום סיבה לשלוח אותם לזרועות המתחרים רק בגלל שלא טרחתם להתקין פתרון סליקה ראוי לשמו.תשלום בנייד

עסקים נודדים צריכים לשאוף להציע כמה שיותר אמצעי תשלום

פים אשראי. תהיה ההעדפה אשר תהיה, עסקים נודדים צריכים לשאוף להציע כמה שיותר אמצעי תשלום, לנוחות הלקוחות.

אז מהם אמצעי התשלום המועדפים בעסקים נודדים? רבים מהם יעדיפו, גם כיום, כסף מזומן, עקב היותו פתרון תשלום זמין, מיידי וסופי, שחוסך מאמצי גבייה ומשפר את תזרים המזומנים. חושב לזכור, עם זאת, כי כסף מזומן מועד תמיד לזיוף, השחתה או גניבה, ושקשה יותר להשיג ביטוח הולם למקרים מצערים כאלה.  

כרטיסי אשראי הם אמנם אמצעי התשלום הפופולרי ביותר אצל הלקוחות, אבל לא מעט עסקים קטנים, בהם גם עסקים נודדים רבים, עדיין נרתעים משימוש בהם. למה? בדרך כלל בגלל תירוצים כמו עלויות סליקה והלוגיסטיקה הכרוכה בהתקנת פתרון סליקה בעסק. פתרונות סליקה

זה חבל, כי כרטיסי האשראי מאפשרים לכל עסק, גם לעסק נודד כמובן, התנהלות פשוטה ואוטומטית מול הלקוחות, שמבטיחה גבייה פשוטה וזורמת ומשפרת מאוד את הבקרה והמעקב על העסקאות. כרטיסי האשראי גם מאפשרים לעסקים הנודדים להציע עסקאות תשלומים ללקוחותיהם – יתרון שיווקי שאין לזלזל בו.

max עסקים מאפשר לכם להתחיל לכבד כרטיסי אשראי (לסלוק) בעסק שלכם בחמישה צעדים מהירים, פשוטים ודיגיטליים. יום לאחר סיום התהליך הדיגיטלי העסק שלכם יתחיל לכבד כרטיסי אשראי דרך אפליקציה לסמארטפון, או דרך ממשק פשוט בדסקטופ.

 

למחזורי סליקה של עד 50,000 ₪ בשנה * ההצטרפות בכפוף לאישור max ולתנאי ההצטרפות * בהצטרפות דיגיטלית בלבד