הלוואה מיידית ודיגיטלית לעסק

כדי לקדם את העסק ליעד הבא!

מה סכום ההלוואה?
₪‏2,000₪‏150,000

ההחזר המוצג במחשבון הוא להמחשה בלבד ומחושב לפי ריבית שנתית של פריים + 6.3%. ההלוואה שתוצע לך תותאם לנתונים האישיים שלך

אי עמידה בפירעון ההלוואה / האשראי עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל | בכפוף לתנאי החיתום ולאישור המלווה: מקס

למה לקחת הלוואה מ- M_A_X עסקים?

מסגרת נוספת של אשראי חוץ בנקאי
מסגרת אשראי נוספת
מגוף האשראי החוץ בנקאי הגדול בישראל
חלוקה נוחה של החזר ההלוואה
עד 180 אלף ₪
בחלוקה נוחה של עד 99 תשלומים
מקבלים את הכסף בנוחות ובמהירות
3 ימים והכסף אצלך
ללא בירוקרטיה, בטחונות וערבים

להשארת פרטים ויצירת קשר עם נציג

איך זה עובד?

מדריך ההלוואות השלם

לאחר מילוי קצר של פרטים אישיים (פה, למעלה), תוכלו לדעת באופן מיידי אם אתם זכאים לקבלת הלוואה. ההלוואה תינתן רק למחזיקי כרטיס אשראי בתוקף ומגיל 21

MAX עסקים מציע לבתי עסק מוצרי אשראי שמתאימים לכל צורך עסקי. 

הלוואה לכל מטרה לעסק בסכום עד 150,000 ₪ ניתן לקבל מיידית' אונליין או טלפונית. הלוואה לעסק מעל סכום של 150 אלף שקלים מצריכה תהליך ידני של בדיקת מסמכים פיננסיים של העסק. להלן סוגי אשראי נוספים שניתן לקבל ב-max עסקים ומותאמים לפעילות בית העסק:

1. אתם רגע לפני הזמנת מלאי לעסק? מצוין, ב-max עסקים תוכלו לקבל מימון שמתאים בדיוק לצורך העסקי שלכם, רכישת מלא מספקים בארץ או מחו"ל, ותוכלו להתחיל להחזיר את הכסף בזמן ובמועד שמתאים לכם (עד 6 חודשים מיום קבלת המימון).

*דחיית החזר המימון בכפוף לתשלום ריבית גישור | מותנה באישור מסגרת עבודה ב max ובהצגת חשבונית תשלום לספק | מתאים גם ללקוחות שאינם סולקים כרטיסי אשראי ב-max

2. ההוצאות השוטפות בעסק מקדימות את ההכנסות - מתרכזות בתחילת החודש ומכבידות על העסק? מסגרת אשראי חוץ בנקאית להלוואות On Call, שתוכלו לנצל ממנה כל סכום במהלך החודש, ותסייע לכם לגשר על פערי תזרים בין הוצאות להכנסות העסק. 

*ללקוחות סולקים כרטיסי אשראי ב-max בלבד.

3. מתכננים להרחיב את העסק, להשקיע במכונה חדשה, או לפתוח סניף חדש? לשם כך נדרשת השקעה בסכום גדול. ב-max עסקים תוכלו לקחת הלוואה חוץ בנקאית שכדאי לפרוס על פני תקופה ולשלם אותה מכספי הסליקה של העסק.

4. אתם צריכים ערבות עבור שכירות של נכס עסקי? max עסקים מציע לכם ערבות להשכרת נכס, ללא שעבוד הנכס או כספים המשמשים לפעילות העסק שלכם.

אם אתם צריכים הלוואה לעסק עד סכום של 150,00 שקלים, ניתן לקבל אותה באופן מיידי אונליין או באמצעות טלפון עם נציג. ההלוואה ניתנת לכל מטרה, ללא בירוקרטיה, ללא ערבים וביטחונות. מה שצריך זה רק למלא בקשה להלוואה באתר הכוללת מילוי של מספר שדות אישיים. תשובה לזכאות להלוואה מתקבלת באופן מיידי ללא המתנה. מי שזכאי להלוואה יקבל את הכסף לחשבון הבנק תוך שלושה ימים מיום אישור הבקשה.

הלוואות מעל סכום של 150,000 ₪ לא ניתן לקבל אונליין או טלפונית. נדרש תהליך של בדיקת מסמכים פיננסיים ידנית, כמו דפי חשבון, דוחות כספיים ומאזנים. נתוני האשראי שלכם יבדקו, בכפוף להסכמתכם כמובן, ובהתאם תתקבל החלטה האם לאשר או לא לאשר לכם הלוואה.

גובה הריבית בהלוואה נקבע בהתבסס על נתונים פיננסיים של הלקוח כנדרש בחוק נתוני אשראי, ובאופן אישי לכל לקוח. גובה הריבית קובע כמה תשלמו בפועל על ההלוואה שלקחתם ולכן חשוב להבין את מרכיבי הריבית השונים. ב-max הריבית על ההלוואה מורכבת מריבית פריים, שהיא ריבית שנקבעת על ידי הבנקים (על פי העדכון האחרון של בנק ישראל - 1.85%), אליה מתווסף מרווח הריבית כפי שנקבע בבדיקה הפרטנית, ומשקף את רמת הסיכון במתן הלוואה ללקוח. 

לדוגמא: הלוואה על סך 20,000 ₪ ל–20 חודשים בריבית פריים+4% שהינה ריבית שנתית של 5.85% (1.85 + 4).

חשוב לדעת: אי עמידה בפירעון ההלוואה עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל | המלווה: מקס איט פיננסים בע"מ | כפוף לאישור ולתנאי החברה | הפרסום אינו מהווה הצעה למתן אשראי.

 

לא חייבים. יחד עם זאת, יש בעלי עסקים שמעדיפים להפריד בין הפעילות העסקית לפעילות הפרטית, ויכולים לבקש כרטיס לניהול הוצאות העסק. 

בכרטיס max Business תמצאו הטבות מיוחדות לעסקים: הטבות VIP 1+1, גיפטקארד ע"ס 100 ₪ נטען עם הנחה קבועה של 16.5%, חלוקת תשלומי מיסים ורשויות, ביטוח נסיעות לחו"ל ועוד. 

 

אם אתם זכאים להלוואה, הכסף יועבר לחשבון הבנק שלכם תוך שלושה ימי עסקים (מרגע אישור ההלוואה).

max עסקים מציע הלוואה מיידית, לכל מטרה, בפריסה נוחה של עד 84 תשלומים.

מידע נוסף שכדאי לדעת

אשראי לעסק: הדברים שהכי חשוב לבדוק

אשראי יכול לשמש לצמיחת העסק ולמימון צרכיו השוטפים, אבל כדאי לעשות את זה באחריות

להמשך קריאה

הלוואה לעסקים בצמיחה: מה הכי מתאים לכם?

העסק שלכם צומח וכמעט מוכן לקפיצת מדרגה. האם נערכתם לממן את זה? אם עדיין לא, כדאי שתדעו מה אנחנו מציעים לכם

להמשך קריאה

איזו הלוואה מתאימה לעסק שלך?

גדעון אבולניק, מנהל תחום פיתוח מוצרי אשראי עסקי ב-max עסקים, מדבר על סל מוצרי האשראי החכמים

להמשך קריאה

הלוואה לעסק: המדריך השלם

הלוואת אקספרס, מימון רכש ספקים, הלוואות On Call, מימון הון חוזר. סוגי ההלוואות לעסקים שקיימות בשוק

להמשך קריאה

שילמתם ועוד לא מכרתם? קחו הלוואת רכש ספקים

כבעלי עסקים, חור שחור של פערי מימון הוא לא משהו שהייתם רוצים ליפול בו. אז מה עושים? תנו ל-max עסקים להציע פתרון

להמשך קריאה

לחשוב מחוץ למסגרת: פתרונות מימון לניהול האובליגו לעסקים

אורן גינת, מנהל מחלקת אשראי לעסקים ב-max, על ארגז הכלים העומד לרשות בתי עסק שנאבקים בתקרת האשראי

להמשך קריאה

חשוב לדעת: ההלוואה תינתן רק למחזיקי כרטיס אשראי בתוקף ומגיל 21 | אי-עמידה בפירעון ההלוואה עלולה לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל | המלווה: מקס | ההלוואה כפופה לאישור max ולתנאי החברה | מותנה בהחזקת כרטיס אשראי ישראלי תקף | הצעת ההלוואה תינתן בהתאם לנתוניו האישיים של כל לקוח | דחיית החזר ההלוואה בכפוף לתשלום ריבית גישור | אין עמלות או עלויות נוספות | תקופת ההלוואה 3-84 תשלומים, ריבית מקסימלית שנתית: פריים (ריבית הפריים היא 6% נכון ינואר 2024) + 12.35% לפי סיכון לקוח. *ניתן לחלק ל-84 תשלומים הלוואות מעל 50,000 ₪ בלבד. *אין עמלות או עלויות נוספות | עלות ההלוואה עשויה להשתנות בכפוף לשינויים בריבית הפריים | עלות פרעון מוקדם של ההלוואה 60 ₪ | העמלה לא תיגבה במקרה שהפירעון יהיה במהלך 3 ימי העסקים הראשונים | הפרסום איננו מהווה הצעה למתן אשראי | ההנחה תינתן עד ריבית מינימום של פריים +3% בכפוף לתנאי המבצע. למצטרפים חדשים בלבד. מותנה בהצגת מסמכים מאמתים אודות הצעה להלוואה או הלוואה פעילה שהתקבלה מהבנק |  הלוואה מיידית לכל מטרה וללא ערבים עד 150,000 ₪. הלוואה בהתאמה אישית. מחשבון הלוואה max. שירותים: הלוואה ללקוחות כל הבנקים, הלוואה עד 150,000 ₪, הלוואה עד 84 תשלומים